چگونه برای سایت خود عنوانی مناسب و سئو شده انتخاب کنیم؟

چگونه برای سایت خود عنوانی مناسب و سئو شده انتخاب کنیم؟

سئو یک ترفندی است که بسیاری از وبمستر ها می توانند به وسیله آن ترافیک سایت خود را افزایش دهند اما آن را نادیده می گیرند.
در اینجا یک سوال مطرح می شود که وبمسترها در نتایج جستجو چگونه ظاهر می شوند؟
سئو یعنی یک سایت در کجای نتایج جستجو ظاهر شود اما این مبحث این پست ما نیست و ما میخواهیم در مورد یکی از زیر مجموعه کارهای سئو صحبت کنیم. هر سایت به وسیله عنوان در نتایج جستجو ظاهر می شود.

یکی از قدرتمندترین ابزار ها که شما میتوانید به وسیله آن ترافیک قابل توجهی به سایت خود هدایت کنید استفاده از عنوانی جذاب و منحصر به فرد برای سایت و مطالب ارسالی هست.

در اینجا به برخی نکات که می توانید به وسیله آنها رتبه مطالب خود را در موتور های جستجو مانند گوگل و بینگ افزایش دهید اشاره می شود :

* بیشتر موتور های جستجو ۶۰ تا ۷۰ کاراکتر اولیه عنوان رو در نتایج جستجو نمایش می دهند. شما باید مطمئن باشید که کلمات کلیدی سایتتون رو در اول عنوان پست ها به کار می برید. اگر عنوان مطلب شما از ۷۰ کاراکتر بیشتر شود در نتایج موتور های جستجو بعد از مثلا ۶۹ مین کاراکتر ادامه عنوان به صورت ” … ” نمایش داده می شود که اگر کلمه کلیدی شما در این محدوده باشد این عنوان از نظر سئو بی ارزش است.پس سعی کنید کلمات کلیدی را در اوایل عنوان به کار ببرید.

* گاهی اوقات امکان استفاده مستقیم از کلمه کلیدی به صورت تنها یا در ابتدای عنوان وجود ندارد.در این زمان شما می توانید از یک عبارت توصیفی جذاب قبل از کلمه کلیدی خود استفاده کنید.این کار کمک میکند تا اطمینان حاصل کنید که مطلب شما کمتر احتمال دارد توسط موتور های جستجو فیلتر شود و همچنین باعث می شود تا مطلب شما رتبه بهتری در نتایج دریافت کند. به عنوان مثال مثلا یکی از کلمات کلیدی سایت شما ” کیف دستی ” است. بجای استفاده تنها از این کلمه میتوانید عبارت ” عکس های کیف دستی زنانه” را به کار ببرید.

*شما میتوانید در عنوان مطلب خود یک سوال را پاسخ دهید ، یک سوال بپرسید و یا یک قول جذاب دهید. مثلا می توانید یک عروسک برای مشتریان کیف خود در نظر بگیرید و عنوان را به صورت ” کیف دستی زنانه بهمراه هدیه جذاب و رایگان”. :d

* عنوان پست ، صفحات و صفحه اصلی باید متفاوت از یکدیگر باشند.شما در عنوان صفحات سایت نباید از کلمات کلیدی استفاده کنید زیرا صفحات سایت معمولا تغییر نمی کنند اما در صفحه اصلی سایت خود میتوانید از کلماتی که چگالی مناسبی دارند استفاده کنید.

* فرمت ، نظم و انتخاب کلمه ای که در عنوان سایت به کار می برید باید با توضیحات صفحه ، متا تگ ها و شرح مطلب متفاوت باشد.

پایان
با تشکر

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) کانال تلگرام وردپرس دیزاین

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

۷۳,۲۴۳ نفر

ما منتظر نظرات شما هستیمارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید